A- A A+
Зеренді ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсы Зеренді ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсы
Қаз |  Рус
Зеренді ауданының сайлау учаскелерінің шекаралары және сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 5-тармағы, 17-бабының 2-тармағына сәйкес және «Қазақстан Республикасы Президентiнiң кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» 2019 жылғы 9 сәуiрдегi № 18 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына сәйкес, «2019 жылдың 9 маусымына тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентiнiң кезектен тыс сайлауын өткiзу және дайындау бойынша негiзгi шаралардың кешендi жоспарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2019 жылғы 10 сәуiрдегi №10/232 қаулысына сәйкес, Зерендi ауданының учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы және орналасу орыны, сайлау учаскелерiнiң шекараларын хабарлаймыз.

Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан жерi: Зерендi а., Тәуелсiздiк к-сi, 40, тел.8(71632) 21-1-97

Комиссия төрайымы — Қазияқпарова Зейнегүл Балткескенқызы; комиссия төрайымның орынбасары — Абдуахитов Руслан Абайұлы; комиссия хатшысы — Хасенова Айнұр Нуғманқызы; комиссия мүшелерi: Новокрещенов Александр Петрович, Тайжанов Қайрат Мәжитұлы, Қазбаева Жазира Манарбекқызы, Әбуғалиев Нұртас Мухтарұлы.

№ 506 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы,13, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 24-1-40

Шекаралары: Нұрлы көш к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Гагарин к. — 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Советская к.- 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118; 8 наурыз к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43; Новая к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 25.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Бимағанбетов Болат Балтакескенұлы, төрағаның орынбасары -Махамбетов Үсен Төлегенұлы, хатшы — Карпекова Бахыт Оспанғалиқызы, комиссия мүшелерi: Сәрсенбай Гүлбаршын Әбiлдәқызы, Бедерова Бахыт Мұратбекқызы.

№ 507 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы 6, жоғары агротехникалық колледждiң ғимараты, 8 (71632) 24-2-67.

Шекаралары: Советская к. — 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217; Бәйтерек. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Ынтымақ шағын ауданы — 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21; Орталық шағын ауданы — 4, 5, 7, 8; 8 наурыз к. — 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 71, 73, 75, 77, 79; Жеңiс к.- 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Кәрiмов Нұрлан Оразбайұлы, төрағаның орынбасары — Махамбетов Аслан Төлегенұлы, хатшы Руденко Ольга Александровна, комиссия мүшелерi: Кутурова Марал Маденметқызы, Воропаева Евгения Александровна.

№ 508 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ақадыр а., Атамекен к., 3, ауылдық клубтың ғимараты тел. 8 (71632) 52-2-96.

Шекаралары: Ақадыр ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Кучумова Аида Мейрамқызы, төрайымның орынбасары — Хайвар Үнбет, хатшы — Тұмархан Рина, комиссия мүшелерi: Ивтай Алтангүл, Батихан Жәнiбек.

№ 509 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ескенежал а., Достық к., 5, негiзгi мектептiң ғимараты,

тел. 8 (71632) 53-0-32.

Шекаралары: Ескенежал ауылы, Еңбек-Бiрлiк ауылы

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Атағожина Айнұр Жексембайқызы, төрайымның орынбасары  — Машикова Мадина Көшкентайқызы, хатшы — Серiкгүл, комиссия мүшелерi: Усетаева Анна Викторовна, Бекiшева Айнұр Мерекеқызы.

№ 510 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ұялы а., Бейбiтшiлiк к., 11, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-25.

Шекаралары: Ұялы ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы -Бораншина Гүлмира Ғалымқызы, төрайымның орынбасары  — Кiшiбаева Әлия Бүркiтбайқызы, хатшы — Кошманова Дәметкен Жұмағалиқызы, комиссия мүшелерi: Бекенова Әлия Бахытқызы, Алтаева Шәрипа Күнiбайқызы.

№ 511 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ақкөл а., Школьная к.,1, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 37-5-40.

Шекаралары: Ақкөл ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Ескендiров Айтжан Хәкiмұлы, төрағаның орынбасары — Молдағалиева Шайзада Қабдрашитқызы, хатшы  — Ахмедьянова Күнайым Елтайқызы, комиссия мүшелерi: Мағзұмова Сәуле Сәлiмқызы, Бектұрғанов Самат Отанұлы.

№ 512 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Молодежное а., Комсомольская к., 36, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-49.

Шекаралары: Молодежное ауылы, Туполевка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Ахсанова Сәлима Анасқызы, төрайымның орынбасары  — Боргуль Игорь Федорович, хатшы  — Айтмағанбетов Серiк Насылбекұлы, комиссия мүшелерi: Әмiрғожин Самархан Айдарханұлы, Ержанова Гүлнара Жексенбайқызы.

№ 513 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қазақстан а., Мектеп к., 11, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-96.

Шекаралары: Қазақстан а.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Темiртасова Базила Еслямқызы, төрайымның орынбасары  — Ысқақов Жанат Сағындықұлы, хатшы  — Құлымбасова Алтынай Бахытқызы, комиссия мүшелерi: Камалиев Нұрболат Өмiрсерiкұлы, Нұғыманов Орынбасар Қайратұлы.

№ 514 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ивановка ауылы, Мектеп көшесi, 3, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-02.

Шекаралары: Ивановка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Танькова Вера Петровна, төрайымның орынбасары  — Қасымова Бибiғайша Сәкенқызы, хатшы  — Еспаев Мақсыт Төлеуұлы, комиссия мүшелерi: Шурхай Елена Викторовна, Сағындық Айзат Талғаткызы.

№ 515 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ортақ а., Орталық көшесi, 26, мәдени орталықтың ғимараты, тел. 8 (71632) 37-3-35.

Шекаралары: Ортақ ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Бесбаев Болатбек Жұматайұлы, төрағаның орынбасары — Темiрғалиев Қабдұлманап Қабдұлұлы, хатшы — Жентуха Зимфира Рашитовна, комиссия мүшелерi: Бейсембаев Ербол Жолдасбайұлы, Жолдасбаева Қымбат Хамзақызы.

№ 516 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қызылтаң а., Бiлiм көшесi, 11, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-79.

Шекаралары: Қызылтаң а., Трофимовка станциясы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Құдайберген Серiк Қожантайұлы, төрағаның орынбасары — Өтеулин Қалымтай Кенжетайұлы, хатшы — Шулембаева Гүлзат Серiкқызы, комиссия мүшелерi: Жұмабаева Мархаббат Батырбекқызы, Дүйсенбаева Завре Әлимұхамедқызы.

№ 517 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Алексеевка а., Школьная к., 14, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 35-3-25.

Шекаралары: Приречная к. — 4, 6, 17, 19; Ленин к. — 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Гагарин к. — 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Почтовая к. — 3, 4, 6, 8, 8а, 10; Новоселов к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Советская к. — 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Садовая к. — 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Заводская к. — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Дорожная к. — 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37; Набережная к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Абай к. — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Темiржолшылар к. — 2, 4, 6.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Кенжеғалиева Балхия Қазбекқызы, төрайымның орынбасары  — Портная Ирина Александровна, хатшы — Полукарова Евгения Артуровна, комиссия мүшелерi: Шалашун Константин Владимирович, Есауленко Татьяна Викторовна.

№ 518 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Алексеевка а., Алтынсарин к., 1, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 35-6-04.

Шекаралары: Горький к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Толстой к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Алтынсарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29; Строительная к. — 1, 2, 4.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Афанасьева Нина Алексеевна, төрайымның орынбасары  — Мұрадилов Серик Самарханұлы, хатшы — Қалиева Жанна Болатқызы, комиссия мүшелерi: Иванов Виктор Валентинович, Скляренко Наталья Дмитриевна.

№ 519 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Алексеевка а., аурухана қалашығы, Ақмола облыстық психиатриалық ауруханасының ғимараты, тел.8 (71632) 35-6-57.

Шекаралары: Алексеевка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Тараканова Валентина Михайловна, төрайымның орынбасары  — Айтбаева Света Сәлiмқызы, хатшы — Молчанова Инна Владимировна, комиссия мүшелерi: Мостовая Татьяна Васильевна, Митрясова Наталья Васильевна.

№ 520 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Чаглинка станциясы, Школьная к., 1а, мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-5-81.

Шекаралары: Чаглинка станциясы, Жаманащы станциясы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Аукарова Бақытжан Серiкбайқызы, төрайымның орынбасары  — Юхновская Нина Викторовна, хатшы — Жадрина Алмагүл Төрегелдiқызы, комиссия мүшелерi: Мәмбетова Марал Құдайбергенқызы, Пислярук Надира Равильевна.

№ 521 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Еленовка а., Абылай хан к.,36, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 38-5-47.

Шекаралары: Еленовка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Андрушко Александр Петрович, төрағаның орынбасары — Чмерев Виктор Анатольевич, хатшы — Ташпенова Айғаным Боскенқызы, комиссия мүшелерi: Оспанова Гүлсара Сәлiмқызы, Сергиенко Николай Николаевич.

№ 522 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қарлыкөл а., Мектеп көшесi, 34, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 38-7-36.

Шекаралары: Қарлыкөл ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Махамбетов Ерлан Ерғанұлы, төрағаның орынбасары — Төлебаев Жанбота Ержанұлы, хатшы — Абенова Жадыра Жұмабекқызы, комиссия мүшелерi: Боранбаев Оразап Қанжарбайұлы, Ахметов Абай Кеңесұлы.

№ 523 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Жылымды а., Мектеп көшесi, 20, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-6-55.

Шекаралары: Жылымды ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Бекiшев Бүркiтбай Қожабекұлы, төрағаның орынбасары — Мейрамова Айман Ешманқызы, хатшы — Есжанова Арайлым Махметжанқызы, комиссия мүшелерi: Садуова Әсел Батырханқызы, Макенов Жанат Мұханбетжанұлы.

№ 524 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Жаңаауыл а., Бейбiтшiлiк к., 8, бастауыш мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 53-4-93.

Шекаралары: Жаңаауыл ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Болатов Бiржан Құланұлы, төрағаның орынбасары — Әбiлғазин Құрманбай Қойбағарұлы, хатшы — Ашербекова Күльзайра Нұрмашқызы, комиссия мүшелерi: Залелова Айгүл Дулатбекқызы, Әубәкiров Жабағы Қаудиұлы.

№ 525 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қарағай станциясы, Станционная к., 11, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-07.

Шекаралары: Қарағай станциясы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Хисаева Гүлсина Жанайдарқызы, төрайымның орынбасары  — Шәрiпова Фанзия Минниханқызы, хатшы — Күлбаева Бахытжамал Жұмағалиқызы, комиссия мүшелерi: Балтаева Светлана Брониславовна, Оспанов Серғали Құлатайұлы.

№ 526 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ақан а., Орталық к., 10, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 51-3-82.

Шекаралары: Ақан ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Абдульманова Дария Шәрiпқызы, төрайымның орынбасары Балтабаева Айнагүл Елубайқызы, хатшы — Өртенбаева Ақерке Рамазанқызы, комиссия мүшелерi: Сүлейменов Дулат Дуамбайұлы, Байбақова Қарлығаш Балтабекқызы.

№ 527 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Баратай а., Жастар к., 1, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-58.

Шекаралары: Баратай ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Сәдуақасова Толқын Қабдырахманқызы, төрайымның орынбасары  — Есiмсейiтова Гүлзағила Ерманқызы, хатшы — Тәжiбаев Марат Кәрiмжанұлы, комиссия мүшелерi: Ескендiров Арман Аманжолұлы, Қазыбай Бахтияр Сайранұлы.

№ 528 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Уголки а., Қарағайлы к., 1, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-08.

Шекаралары: Уголки ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Кәкiмов Нұрымжан Болатұлы, төрағаның орынбасары — Закирин Аслан Нығметжанұлы, хатшы — Ескендiрова Назымбек Аманжолқызы, комиссия мүшелерi: Сапиева Күлай Мымалымқызы, Мұханбетжанов Бержан Бауыржанұлы.

№ 529 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қызылсая а., Орталық к., 18, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 34-3-73.

Шекаралары: Қызылсая ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Беркiмбаева Орынгүл Саутбекқызы, төрайымның орынбасары  — Жамұханов Асылбек Өтегенұлы, хатшы — Саденова Сәуле Наурызбайқызы, комиссия мүшелерi: Кайкенова Жiбек Құрмашқызы, Каюпов Бейбiт Дүйсенұлы.

№ 530 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Бiрлестiк ауылы, ГОК шағын ауданы, 23, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-83.

Шекаралары: Бiрлестiк ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Ғабдуллин Мереке Жапанұлы, төрағасының орынбасары — Ермағұлова Тұйғын Әбдiрахманқызы, хатшы — Мүқжанов Думан Кенесұлы, комиссия мүшелерi: Сактағанова Шолпан Шалабайқызы, Сағындықова Раушан Арыстанбекқызы.

№ 531 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Сейфуллин а., Орталық к., 20, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 79-1-09.

Шекаралары: Сейфуллин ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Кәрiмова Айгүл Залетқызы, төрайымның орынбасары — Оспанов Әлем-Серiк Маратұлы, хатшы — Шәрiпова Гүлмира Бексейiтқызы, комиссия мүшелерi: Жасауиев Думан Мұтағараұлы, Басжанова Ардақ Кенжебайқызы.

№ 532 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қараөзек а., Орталық к., 9, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-28.

Шекаралары: Қараөзек ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Серғазинова Зәуре Қайыркожақызы, төрайымның орынбасары — Әлiмжан Райхан Сабыраллиқызы, хатшы — Каппасова Айжан Байжанқызы, комиссия мүшелерi: Омарова Назира Ерғалиқызы, Охатов Әбiл Шайыхұлы.

№ 533 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қонысбай ауылы, Абай Құнанбаев атындағы к., 16, ауылдық клубтың ғимараты, тел .8 (71632) 34-4-04.

Шекаралары: Қонысбай ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Бүбентаева Динара Жұмабайқызы, төрайымның орынбасары — Мұстафина Айсұлу Барлыбайқызы, хатшы — Саликов Ержан Зейнетұлы, комиссия мүшелерi: Өскенбаева Салтанат Қалымтайқызы, Шүкенова Анар Сырғабекқызы.

№ 534 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Гранитное а., Гранитный шағын ауданы, негiзгi мектептiң ғимараты, тел .8 (71632) 32-2-02.

Шекаралары: Гранитное ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Жайықбаева Айгүл Қабайқызы, төрайымның орынбасары — Барыбина Светлана Васильевна, хатшы — Тұрлыбекова Айнагүл Әбдiкәрiмқызы, комиссия мүшелерi: Жексембина Динара Ертайқызы, Несмелова Мария Карловна.

№ 535 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Васильковка а., Мектеп к., 15, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-97.

Шекаралары: Васильковка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Литвина Наталья Николаевна, төрайымның орынбасары — Башаров Жеңiс Кеңесұлы, хатшы — Васюткина Регина Николаевна, комиссия мүшелерi: Юрченко Ольга Николаевна, Витковская Юлия Сергеевна.

№ 536 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Дөңгiлағаш а., Мәдениет көшесi, 9, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-00.

Шекаралары: Дөңгiлағаш ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Касаинов Амантай Жолданғарұлы, төрағаның орынбасары — Рахимова Жадыра Ерболатқызы, хатшы — Калиева Гүлсiм Талапқызы, комиссия мүшелерi: Даненов Еркiн Оразбайұлы, Кәрiмова Гүлден Момынқызы.

№ 537 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Куропаткино а., Школьная көшесi,20, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 33-5-45.

Шекаралары: Куропаткино ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Талдин Жандос Серiкұлы, төрағаның орынбасары — Қылышбеков Сабыржан Сатыбайұлы, хатшы — Жамұхамбетова Гүлiм Кенжебайқызы, комиссия мүшелерi: Бопина Айнагүл Рахымқажықызы, Кенжеболатова Мәншүк Қазбекқызы.

№ 538 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Раздольное а., Комсомольская к., 4, орта мектептiң б ғимараты, тел. 8 (71632) 33-7-43.

Шекаралары: Раздольное ауылы, Теректi ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Төкенов Жұмаш Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары — Абдрахманова Алма Рашитқызы, хатшы — Төкеева Гүлдерай Жексенбайқызы, комиссия мүшелерi: Бектемiрова Айсұлу Серiкпайқызы, Қожахметова Әсемгүл Әкiмжанқызы.

№ 539 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Азат а., Школьная к., 1, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 33-5-14.

Шекаралары: Азат ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Ахметова Гаухар Сабыржанқызы, төрайымның орынбасары — Галимова Сәуле Мәкiбайқызы, хатшы — Жетпiсова Динара Қайроллақызы, комиссия мүшелерi: Закирина Әсемгүл Сайлаубайқызы, Дошамакова Гүлмира Сейтпатбалқызы.

№ 540 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Приречное а., Орталық к., 6, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 25-3-46.

Шекаралары: Приречное ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Жетпiсова Мариям Сұрағанқызы, төрайымның орынбасары — Чабанова Елена Дмитриевна, хатшы — Айзель Светлана Сергеевна, комиссия мүшелерi: Жақсылық Алина Сәкенқызы, Анисимов Сергей Валентинович.

№ 541 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Павловка а., Орталық к., 32, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 25-3-25.

Шекаралары: Павловка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Бексейiтов Рым Зәкiрұлы, төрағаның орынбасары — Шермер Ольга Федоровна, хатшы — Ботвинко Олеся Анатольевна, комиссия мүшелерi: Хабидуллина Алмагүл Қабиқызы, Талпақов Ғалымбек Айдарбекұлы.

№ 542 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Садовое а., Мектеп к., 1, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 34-5-62.

Шекаралары: Садовое ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Ауғанбай Күлжайна, төрайымның орынбасары — Бектемiрова Зарина Талғатқызы, хатшы — Қайыржанов Олжас Тастыбайұлы, комиссия мүшелерi: Әметхан Айгүл, Ғибадат Амангүл.

№ 543 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Березняковка а., Мектеп к., 12, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-5-43.

Шекаралары: Березняковка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Каймульдина Ботагөз Бекенқызы, төрайымның орынбасары — Жұманова Айгүл Кәрiмжанқызы, хатшы — Байшураева Сана Энбекқызы, комиссия мүшелерi: Махамбетов Азамат Айтбайұлы, Мұстафин Амангелдi Мұсаұлы.

№ 544 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Заречное а., Мектеп к., 22, негiзгi мектебiнiң ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-44.

Шекаралары: Заречное ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Нұрғазин Еркебұлан Мұхатұлы, төрағаның орынбасары — Газизова Гүлнар Сағадатқызы, хатшы — Аембаева Сәуле Қалиқызы, комиссия мүшелерi: Айсина Жанғаным Орынбайқызы, Ғаббасов Бердияр Кенжинұлы.

№ 545 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Симферополь а., Школьная к. 6, орта мектептiң ғимараты, тел .8 (71632) 53-0-94.

Шекаралары: Симферополь ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Омарова Гүлнара Нығметқызы, төрайымның орынбасары — Таженова Күләш Тантейқызы, хатшы — Рябикова Татьяна Дмитриевна, комиссия мүшелерi: Клещева Татьяна Николаевна, Сейпiлова Күлбаршын Төлепбергенқызы.

№ 546 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Бұлақ а., Жасыл Ел к., 8, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-24.

Шекаралары: Бұлақ ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Омарова Думан Ғаббасқызы, төрайымның орынбасары — Омарова Айгүл Овцеводқызы, хатшы — Әбiлова Балғын Төкейқызы, комиссия мүшелерi: Татенова Динара Манапқызы, Жетпiсбаев Балтабай Қадырбекұлы.

№ 547 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Жолдыбай а., Мектеп к., 13, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-23.

Шекаралары: Жолдыбай ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Қыдырбеков Болатбек Зұлқарнайұлы, төрағаның орынбасары — Маженова Жамал Айдарбекқызы, хатшы — Омарова Айгерiм Амангелдiқызы, комиссия мүшелерi: Әубәкiрова Данагүл Жағыпарқызы, Иманбаев Қабдымұталап Кәкiбайұлы.

№ 548 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Викторовка а., Мир к.,71, Мәдениет үйiнiң ғимараты, тел. 8 (71632) 23-2-85.

Шекаралары: Викторовка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Стригун Владимир Викторович, төрағаның орынбасары — Мұқажанова Майра Қалиқызы, хатшы — Алексеева Альбина Витальевна, комиссия мүшелерi: Жылқайдаров Азамат Қуанышбекұлы, Уфимцева Елена Викторовна.

№ 549 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Бөгенбай би а., Бөгенбай би к., 16, бастауыш мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 52-4-07.

Шекаралары: Бөгенбай би ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Лукащук Вера Матвеевна, төрайымның орынбасары — Құсайынов Әмiржан Әмiрханұлы, хатшы — Каимова Гүлнара Мыңжасарқызы, комиссия мүшелерi: Суворкова Лидия Никоновна, Зайт Жолдас Олжабайұлы.

№ 550 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Красиловка а., Бөгенбай би к., 24, бастауыш мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 29-4-43.

Шекаралары: Красиловка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Жаңабергенов Ринат Елубайұлы, төрағасының орынбасары — орынбасары — Тiлеуов Тоқпай Баяқұлы, хатшы — Амренова Динагүл Сайлаубекқызы, комиссия мүшелерi: Чуняк Светлана Николаевна, Майер Марина Францевна.

№ 551 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Айдабол ауылы, Ленин к., 19 а, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 29-2-47.

Шекаралары: Айдабол ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Телегин Александр Николаевич, төрағаның орынбасары — Рахимжанова Сәуле Ақауқызы, хатшы — Дятлов Богдан Владимирович, комиссия мүшелерi: Тұрсымбаева Раиса Көжебекқызы, Талтақаева Бибiгүл Жұмабайқызы.

№ 552 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Исаковка а., Мектеп к., 20, орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 27-1-18.

Шекаралары: Исаковка ауылы, Ұялы ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Конкин Юрий Вахидович, төрағаның орынбасары — Ерофеев Сергей Васильевич, хатшы — Петрова Анастасия Вячеславовна, комиссия мүшелерi: Байтлеуова Айнагүл Сейтқожақызы, Сейтенова Роза Қазизқызы.

№ 553 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қостомар а., Мектеп к., 6, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-3-47.

Шекаралары: Қостомар ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Абылхаева Сәуле Сайлаубекқызы, төрайымның орынбасары — Сыздықова Бегзат Енгамқызы, хатшы — Жангужин Наурызбай Қанатұлы, комиссия мүшелерi: Мұқышев Нұржан Тоқанұлы, Жанбатыров Қанат Қазтайұлы.

№ 554 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Зерендi а., Тәуелсiздiк к., 40, Мәдениет үйiнiң ғимараты, тел. 8 (71632) 22-5-80.

Шекаралары: Iлиясов к, — 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106; Тәуелсiздiк 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 76, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116а, 117, 118, 119, 120а, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 141; Әуезов к. — 14, 15, 16; Ленин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 29/1, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92; Куйбышев к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; М.Горький к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102; Ғабдуллин к. — 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Мусин к. — 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 68, 70; Демалыс аймағы, 7; АОШ  — 1,1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Тасенов Болат Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары — Дүйсембекова Ботагөз Байназарқызы, хатшы — Билялова Гүлмарай Хайруллақызы, комиссия мүшелерi: Ғабдуллин Саттыбай, Черенщикова Елена Николаевна, Әмiржанов Әскербай Қазиұлы, Зейнуллин Кәдiрбек Бегайдарұлы.

№ 555 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Зерендi а., Нагорная к., 1, №2 Зерендi орта мектебiнiң ғимараты, тел. 8(71632) 21-2-95

Шекаралары: Ключевая к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46; Нагорная к. — 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Школьная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Колбаскин к. — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Пушкин к. — 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Гагарин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Садовая к. — 1, 1а, 1б, 2,2б, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12а; Юбилейная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11; Калинин к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Чкалов к. — 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17, 18; Верхняя к. — 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Мусин к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Тәуелсiздiк к. — 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Куйбышев к. — 1; Буденный к. — 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мөлтекаудан — 1, 3, 4,5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Прудхозная қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Автомобилистер қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Восточная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Элеваторная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Новая к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Целинная қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Ғабдуллин к. — 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Зеленая қ. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Степная к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Победа к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Красноармейская к. — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16; Чапаев к. — 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Разин Леонид Николаевич, төрағаның орынбасары — Нұртаев Қанат Наурызұлы, хатшы — Ғабдулманова Гәкку Жанғазықызы, комиссия мүшелерi: Катенов Рустем Ерғазыұлы, Нұрмағамбетова Айсұлу Байбатырқызы, Көкiшев Биболат Ермұханұлы, Сабирова Елена Рашидовна.

№ 556 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Зерендi а., Чапаев к., 43, №1 Зерендi орта мектебiнiң ғимараты, тел.8 (71632) 21-4-63.

Шекаралары: Буденный к. — 24, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116; Чапаев к. — 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 59,60, 61, 62,63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84,85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Красноармейская к. — 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61,62, 63,64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92,93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114; Победа к. — 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44,45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62а, 63, 64, 64а, 65,66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 144; Степная к. — 20,21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 107; Зеленая к. — 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64; Новая к. — 22, 23, 24, 25, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Қашаев к.- 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73в; Энергетиктер к. — 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 52в, 52е, 52г, 53г, 53в, 54е, 55а, 55д, 56 в, 57е; Луговая 1, 1в, 2, 2г, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесная к. — 2, 3, 4; Степной шағын ауданы — 30.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Такетов Әуелбек Дүйсенбекұлы, төрағаның орынбасары — Әбдiлманова Құралай Сабыртайқызы, хатшы — Оразова Гүлден Жайлаубайқызы, комиссия мүшелерi: Тайжанова Айгүл Омарқызы, Насибулин Ильфат Хамитұлы, Итқұлова Гүлмира Жолданқызы, Қаскеев Сыздықкерей Қанапияұлы.

№ 557 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Айдарлы а., Орталық к., 22, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 26-4-06.

Шекаралары: Айдарлы ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Воронова Күляим Бексұлтанқызы, төрайымның орынбасары — Ибраев Дәурен Сейiлханұлы, хатшы — Тасымова Ғалия Солтанқызы, комиссия мүшелерi: Байтин Азамат Сейiлбекұлы, Бибаева Гүлжан Амангелдiқызы.

№ 558 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Көктерек а., Мектеп к., 12, негiзгi мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-5-39.

Шекаралары: Көктерек ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Сақтағанова Нұргүл Николайқызы, төрайымның орынбасары — Маннанова Қарлығаш Нұрмыхамбетқызы, хатшы — Хасенова Марал Кенжеғалиқызы, комиссия мүшелерi: Өмiрова Дәмеш Ғабдрахманқызы, Шуматова Сабира Райханқызы.

№ 559 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Мәлiк Ғабдуллин а., Зеленая к.,16, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 52-6-57.

Шекаралары: Мәлiк Ғабдуллин ауылы, Қойсалған ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Жұмажанов Серiк Оразғалиұлы, төрағаның орынбасары — Оспанов Қайырболат Хайырмолұлы, хатшы — Жиенбаева Айнұр Молдабекқызы, комиссия мүшелерi: Әбiшева Әсемгүл Шегенбайқызы, Балтабаева Ұлпан Сәбитқызы.

№ 560 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Кiшi Түктi а., Орталық к.,1 а, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-6-44.

Шекаралары: Кiшi Түктi ауылы,

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Нұғыманов Медет Ақылбайұлы, төрағаның орынбасары — Бралина Сәуле Майкенқызы, хатшы — Чех Людмила Владимировна, комиссия мүшелерi: Симонович Нұржамал Көшқызы, Хұсаинова Зайра Сәлiмқызы.

№ 561 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Серафимовка а., Орталық к, 40, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-0-63.

Шекаралары: Серафимовка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Отарбаев Нұрлыбек Дәуренбайұлы, төрағаның орынбасары — Фризен Светлана Петровна, хатшы — Карпова Светлана Владимировна, комиссия мүшелерi: Тахтаулова Сабира Қайрошқызы, Чердакова Наталья Степановна.

№ 562 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Дороговка а., Еңбек к.,16, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 52-4-04.

Шекаралары: Дороговка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Дымов Владимир Иванович, төрағаның орынбасары — Панасик Елена Владимировна, хатшы — Хижняк Наталья Сергеевна, комиссия мүшелерi: Калиш Диана Мұратқызы, Қуанышбаева Аягөз Кәркенқызы.

№ 563 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қарауыл Қанай би атындағы а., Қанай би к.,10, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 23-6-05.

Шекаралары: Қарауыл Қанай би атындағы ауылы, Желтау ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Акмурова Раушан Қабылқызы, төрайымның орынбасары — Жетенова Арайлым Балтакескенқызы, хатшы — Махамбетова Жiбек Қоныбекқызы, комиссия мүшелерi: Шоқаев Дархан Қайратұлы, Шәймерденова Ақерке Бүркiтқызы.

№ 564 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Игiлiк а., Қанай би атындағы к.,12. орта мектептiң ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-13.

Шекаралары: Игiлiк ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы  — Уәлиева Алма Октябрқызы, төрайымның орынбасары — Ахметов Марат Мұфтахаддинұлы, хатшы — Сейiтжанова Динара Қайыргелдiқызы, комиссия мүшелерi: Елемесов Жандос Мәжитұлы, Қабылова Гүлзия Болатқызы.

№ 565 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қызылегiс а., Орталық к.,11, негiзгi мектебiнiң ғимараты, тел.8 (71632) 28-2-45.

Шекаралары: Қызылегiс ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Әбiлов Қуанышбек Қабденұлы, төрағаның орынбасары — Жакишев Болатбек Сабырбекұлы, хатшы — Вахитова Зоя Михайловна, комиссия мүшелерi: Сұлтанова Динара Жолдасбекқызы, Тавлыкаева Мариям Шожанқызы.

№ 566 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ортағаш а., Ардагерлер к., 17, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 52-1-03.

Шекаралары: Ортағаш ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Қайырбай Бахытбек Қорғанбекұлы, төрағаның орынбасары — Ахметов Қорғанбек Рымбекұлы, хатшы — Абжанова Роза Төлегенқызы, комиссия мүшелерi: Оспанов Түгелбек Жайылғанұлы, Ахметова Қарлығаш Мүскенқызы.

№ 567 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қарашiлiк а., Абылай хан к., 7. Бұрынғы бастауыш мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-67.

Шекаралары: Қарашiлiк ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Құрманов Боранбай Елеусiзұлы, төрағаның орынбасары — Наурызов Бауыржан Рахымұлы, хатшы — Сұңғатова Анар Мәулиқызы, комиссия мүшелерi: Мұхамбеталин Ербол Сапарұлы, Ескаков Серғазы Маратұлы.

№ 568 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Троицкое а., Мектеп к., 2, орта мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 25-2-47.

Шекаралары: Троицкое ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Шишканов Владимир Алексеевич, төрағаның орынбасары — Ликерова Сайран Исмағұлқызы, хатшы — Трофимова Валентина Дмитриевна, комиссия мүшелерi: Байкенов Қайсарбек Қазбекұлы, Қаратаева Әлия Кобығұнқызы.

№ 569 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қошқарбай а., Мектеп к.,16, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 26-4-47.

Шекаралары: Қошқарбай ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Балтағарин Ыбырай Қайроллаұлы, төрағасының орынбасары — Жылқыбаева Айгүл Толқынбекқызы, хатшы — Қалымжанова Сәуле Төлебайқызы, комиссия мүшелерi: Нұрғазина Күнарай Рахымқызы, Токенова Бибiгүл Қазкенқызы.

№ 570 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Кеңөткел а., Орталық к., 13, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 38-1-34.

Шекаралары: Кеңөткел ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Баймурзин Сәкен Шахмаұлы, төрағаның орынбасары — Қожахметова Толғанай Қойбағарқызы, хатшы — Есенова Шолпан Мырзағалиқызы, комиссия мүшелерi: Кошбай Асылтас Қайыркенқызы, Балағазина Мейрамгүл Қадырқанқызы.

№ 571 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Бәйтерек а., Орталық к., 1. әкiмшiлiк-мәдени орталықтың ғимараты, тел.8 (71632) 26-1-91.

Шекаралары: Бәйтерек ауылы, Өндiрiс ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы — Аққошқаров Құрман Жетiстiкұлы, төрағаның орынбасары — Ағбаева Анар Жәмшiтқызы, хатшы — Үсенова Баян Даирқызы, комиссия мүшелерi:Таңдаева Қарлығаш Көпжасарқызы, Бектасова Мария Изатқызы.

№ 572 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Красный Кордон а., Орталық к., 57, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 25-5-65.

Шекаралары: Красный Кордон ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Соболева Наталья Евгеньевна, төрайымның орынбасары — Олжағұлов Қайсар Ескенұлы, хатшы — Бөгенбаева Анаргүл Мырзағалиқызы, комиссия мүшелерi: Сангул Светлана Ивановна, Близнец Ольга Михайловна.

№ 573 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Ермаковка а., Мектеп к., 2, негiзгi мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 25-7-14.

Шекаралары: Ермаковка ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Төлебаева Манар Қойбағарқызы, төрайымның орынбасары — Морева Светлана Васильевна, хатшы — Ибраева Гүлжанат Жансерiкқызы, комиссия мүшелерi: Жүсiпова Марьям Маймобайқызы, Рябинова Евгения Владимировна.

№ 574 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Қарсақ а., Ардагерлер к., 1, бастауыш мектептiң ғимараты, тел.8 (71632) 52-9-38.

Шекаралары: Қарсақ ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы -Ташимов Мұхтар Кәрiмұлы, төрағаның орынбасары — Тоқуов Оразбек, хатшы — Ағбаева Баян Қажыбайқызы, комиссия мүшелерi: Нұртаева Роза Нұрмадиқызы, Игiбаева Раушан Амангелдiқызы.

№ 575 сайлау учаскесi

Орналасқан жерi: Үлгiлi а., Бiлiм к., 1, бастауыш мектептiн ғимараты, тел.8 (71632) 52-1-90.

Шекаралары: Үлгiлi ауылы.

Учаскелiк сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы — Беспалина Айгүл Исмағоллақызы, төрайымның орынбасары — Жантаева Ғалия Кеңесқызы, хатшы — Сарбаева Айнаш Жасаскерқызы, комиссия мүшелерi: Сарбаева Гүлбаршын, Казакова Ольга Анатольевна.

Зерендi ауданының әкiмi Б.Әбутәлiпов

Зерендi аудандық

мәслихатының хатшысы Қ. Ауғалиев

Зерендi аудандық аумақтық сайлау

комиссиясының төрайымы З.Қазияқпарова

Мақаланың шыққан күні: 18.04.2019 16:31
Парақтағы соңғы өзгерістер: 18.04.2019 16:31
Қаралым саны: 1164
Бейнегалерея

egov.kz - мемлекеттік қызметтер және ақпарат онлайн

@2020 Зеренді ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсы
Яндекс.Метрика

Пошталық мекенжайы:

Аудан әкімінің қабылдау бөлмесі:

Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 67, индекс 021200

8 (71632) 21-2-70, факс: 8 (71632) 22-7-47

zerenda_kanz@aqmola.gov.kz

Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша келесі телефонға хабарласуға болады: 8 (71632) 21-7-22
Қызметтік әдепті сақтау мәселелері бойынша келесі телефонға хабарласуға болады: 8 (71632) 22-4-43